Річна бухгалтерська звітність: особливості

Для кожного бухгалтера наближення Нового року означає не лише перегорнути сторінку у календарі, приготувати святкову вечерю та прикрасити ялинку, а й вчасно «закрити» фінансовий рік, здати фінансову звітність. Законом України встановлено, що всі підприємства та організації повинні подавати квартальну та річну звітність, яка сформована на основі даних бухгалтерського обліку.

У фінансовій звітності відображається інформація про фінансовий стан, рух грошових коштів та результати діяльності компанії за звітний період. Усі показники складаються за наростаючим підсумком за весь звітний період січень-грудень, якщо це річна звітність.

Відповідно до законодавства України, фінансова звітність подається органам, до сфери управління яких належать підприємства, трудовим колективам (на вимогу), власникам (засновникам) відповідно до установчих документів. Вкрай важливо під час її формування врахувати усі внесені корективи до бухгалтерського законодавства за останній час. Якщо у Вас немає бухгалтера, то краще довірити цю справу справжнім професіоналам своєї справи, які вільно орієнтуються у законодавстві та оперативно вносять усі зміни.

Фінансова звітність повинна бути подана не пізніше 20 лютого року, який слідує за звітним. У разі несвоєчасної подачі звітності до органів контролю можуть бути застосовані різні санкції.

Сьогодні багато підприємств вважають за доцільне замовити аутсорсингові послуги з ведення бухгалтерії, у такому випадку не потрібно шукати бухгалтера на постійну роботу та забезпечувати його необхідним програмним забезпеченням та різноманітною оргтехнікою. Втім є багато організацій, які бояться, що їхня конфіденційна інформація буде розголошена. Ми ж можемо гарантувати, що розголос Вашої інформації виключений, оскільки ми використовуємо її тільки під час формування звітності та для передачі до контролюючих органів. Ви неодмінно переконаєтеся у добросовісності та чесності наших фахівців.

Річна бухгалтерська звітність замовити формування можна у компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг». У нас працюють тільки найкращі спеціалісти, які мають високий рівень знань та достатній досвід для її правильного формування. Саме тому у нас не буває помилок. Також ми проводимо навчання «Як стати підприємцем», завдяки якому Ви зможете дізнатись усю необхідну інформацію для організації та ведення бізнесу, про усі тонкощі відкриття бізнесу та навчитеся подавати звітність самостійно. Уточнити будь-яку інформацію можна за контактним номером телефону, який вказано на сайті компанії. З радістю допоможемо Вам!