Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки

Якщо Вас цікавить імідж підприємства, і Ви замислюєтеся про придбання торгової марки, то ця сторінка для Вас. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з тематикою - як грамотно можна здійснити купівлю-продаж торгової марки юридичної особи?

Можливі три основні варіанти отримання прав на торговельну марку: її купівля-продаж, передача в якості внеску до статутного капіталу (фонду) і передача за ліцензійним договором. Визначимося з базовими поняттями.

Торгова марка - це будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які покликані відрізняти товари (послуги), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів інших осіб. Подібними позначеннями можуть бути слова, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори, комбінації кольорів.

Торгова марка - результат творчої діяльності людини. На неї виникає право власності поки не звичне для більшості, як на речі, а право інтелектуальної власності. Воно складається з особистих немайнових і майнових прав. Останні права якраз і дають можливість їх власникові розпоряджатися торговою маркою, і вони якраз і будуть предметом угоди.

Більше інформації ви знайдете саме тут!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Юридичні послуги для бізнесу

Відкрити фірму ТОВ в Києві: якісна допомога від спеціалістів

Відкрити фірму ТОВ в Києві: якісна допомога від спеціалістів

27.08.2018

Відкрити фірму ТОВ в Києві Вам допоможе наша аудиторська компанія, яка багато років працює в цій сфері та має безцінний досвід роботи. Ми пропонуємо такі юридичні послуги: - консультац…

Тип: куплю

 
 
Гумові будинки

Гумові будинки

19.08.2013

Проблема вибору юридичної адреси для підприємств завжди стояла на першому місці, але останнім часом вона загострилася. Найбільше ризикують ті, хто «прописаний» за адресами, внесеним…

Тип: продам

 
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги