Гумові будинки

Гумові будинки

Проблема вибору юридичної адреси для підприємств завжди стояла на першому місці, але останнім часом вона загострилася. Найбільше ризикують ті, хто «прописаний» за адресами, внесеним до списку адрес масової реєстрації. Цьому актуальному питанню і присвячена сторінка нашого сайту.

Проблеми з пропискою.

Ні для кого не секрет, що існують такі поняття, як переведення в готівку, мінімізація, фіктивні документи, номінальні директора, фіктивні адреси та інші. Ми пропонуємо Вам до розгляду тему про фіктивні юридичні адреси в будинках, які служать одночасно юридичною адресою десяткам підприємств, не маючи для цього ніякої практичної можливості. У нашому прикладі - ми їх назвали «гумові будинки», оскільки вони дійсно є гумовими, безрозмірними.

Фактично сьогодні, якщо за однією адресою зареєстровано більше 10 організацій, всі інші фірми автоматично відносяться до категорії «одноденок», тобто потрапляють у визначений список.

Цікаво, що за такої класифікації в зазначені списки потрапляють практично всі офісні будівлі столиці. Відразу ж виникає питання: а як чинити багатьом підприємствам, яким постійна адреса фактично не потрібна. Наприклад, будівельним бригадам або тим, хто надає технічну підтримку організаціям.

Як дотриматися закону і не потрапити в халепу з вибором прописки? Дізнавайтеся саме тут!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Юридичні послуги для бізнесу

Відкрити фірму ТОВ в Києві: якісна допомога від спеціалістів

Відкрити фірму ТОВ в Києві: якісна допомога від спеціалістів

27.08.2018

Відкрити фірму ТОВ в Києві Вам допоможе наша аудиторська компанія, яка багато років працює в цій сфері та має безцінний досвід роботи. Ми пропонуємо такі юридичні послуги: - консультац…

Тип: куплю

 
 
Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки

19.08.2013

Якщо Вас цікавить імідж підприємства, і Ви замислюєтеся про придбання торгової марки, то ця сторінка для Вас. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з тематикою - як грамотно можна здійснити…

Тип: продам

 
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги