Акція для приватних підприємців «Квартал бухгалтерського обслуговування безкоштовно»

Акція для приватних підприємців «Квартал бухгалтерського обслуговування безкоштовно»

Компанія "Аудит.Бухгалтерія.Аутсорсинг" представляє акцію для приватних підприємців «Квартал бухгалтерського обслуговування безкоштовно»

Регіон: Вся Україна
У період акції кожен підприємець, який звернувся до нас з питання бухгалтерського обслуговування отримає знижку в розмірі 100% за квартал, за умови, що приведе з собою підприємця на бухгалтерське обслуговування.

У період акції кожен підприємець, який звернувся до нас з питання бухгалтерського обслуговування, отримає знижку в розмірі 100% за квартал, за умови, що приведе з собою підприємця на бухгалтерське обслуговування.

Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 2012 року звіт за єдиним податком завдяки нововведенням набув статусу «податкової декларації», так що тепер за його неподання податківці можуть застосувати штрафні санкції 1020 грн. за кожну другу і подальшу ненадану декларацію.

В період Акції з 1 листопада 2011 року по 30 квітня 2012 року за укладення договору на бухгалтерське обслуговування підприємця до якого входить надання послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку, здача звітності в податкову, пенсійний фонд і фонди соц.страхування, консультування з питань оподаткування , консультації з поточних питань податкового, бухгалтерського та господарського законодавства, надається знижка на вартість бухгалтерського обслуговування в розмірі 100% за квартал.

Акція діє в період з 1 листопада 2011 року по 30 квітня 2012 на всій території України.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Мапа

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги