Податок на нерухомість - з "символічного" ​​податку перетворимо в один з основних джерел!

Податок на нерухомість - з "символічного" ​​податку перетворимо в один з основних джерел!

"З "символічного" цей податок повинен перетворитися в один з основних джерел наповнення місцевих бюджетів та інструмент обмеження спекуляцій з нерухомістю", - цитує сайт Президента його виступ з нагоди Дня працівника Державної податкової служби в понеділок.

Янукович також виступив за розширення групи підакцизних товарів. "Перш за все - на товари, небезпечні для здоров'я людей", - сказав він, не уточнивши, про які конкретно товари йдеться.

Президент також заявив про необхідність ввести оподаткування товарів розкоші. "Законопроект, який регулює це питання, постійно допрацьовується, а зараз його впровадження відкладається. У той же час у великому числі країн подібний податок, який грає антикризову роль, вже давно діє", - сказав Янукович.

Він вважає, що ресурсні та екологічні податки в Україні занижені: "На жаль, до цих пір в повній мірі не використовується потенціал оподаткування господарської діяльності, пов'язаної з експлуатацією природних ресурсів".

"Тим часом в країнах Євросоюзу надходження від ресурсних та екологічних податків складають близько 4% ВВП, а в окремих країнах - до 15%. У нас цей показник ледь перевищує 1% ВВП", - зазначив Янукович.

Раніше повідомлялося, що Янукович пропонує розширити шкалу прогресивного податку на доходи громадян.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Сергій Романенко 04 липня 2012 в 17:39
    Правительство никак не определиться сколько же нужно скачать с обычных граждан..., так чтобы себя не накладно. Смотря на ситуацию с налогом на "роскошь", в который "попадают" по большей мере обычные граждане, даже те кто живет в коммуналках... Понимаешь, что себя "они" не обидят :(
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Мапа

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги