Новини лютого

Новини лютого

Юрособа на єдиному податку III групи може надавати поворотну фіндопомогу іншій юридичній особі чи підприємцю.

ДФСУ у листі від 05.02.2016 р. №2503/6/99-95-42-03-15 повідомила, що юридична особа – платник єдиного податку III групи може надавати поворотну фінансову допомогу іншій юридичній особі (фізичній особі – підприємцю). Сума фінансової допомоги, що була надана юридичною особою - платником єдиного податку третьої групи на поворотній основі, при її поверненні не включається до складу доходу такого платника.


Кабмін постановою від 03.02.2016 №55 вніс зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення.

Штрафи можуть бути накладені на підставі:

  • рішення суду про оформлення трудових відносин із працівником, який виконував роботу без укладення трудового договору, та встановлення періоду такої роботи чи роботи на умовах неповного робочого часу в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, в установі, організації;
  • акта про виявлення під час перевірки суб'єкта господарювання або роботодавця ознак порушення законодавства про працю та/або зайнятість населення, складеного посадовою особою Держпраці чи її територіального органу.

Чи включати орендодавцю на єдиному податку відшкодування комунальних платежів в дохід.

Платникам єдиного податку: суму комунальних платежів, яку згідно з договором оренди відшкодовує орендар, слід включати в дохід. При цьому не має значення, що таке відшкодування орендар перераховує орендодавцю окремо від орендної плати.


У п'ятницю не забудьте про податки ...

Подробиці на сайті: http://www.buhuslugi.com.ua/ua/novini/708-novini-za-lyutij-misyats.html

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Мапа

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги