Відновлення бухобліку для стабільної та успішної роботи компанії

Вартість послуги: за домовленістю

 

У Києві послуги з відновлення бухобліку надає компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг», яка працює ще з 2006 року та має високопрофесійний штат співробітників.

Недостовірна або відсутня звітність, чи неякісне ведення обліку на підприємстві може стати проблемою для будь-якої фірми. А для стабільної та успішної роботи компанії просто необхідне професійне відновлення бухобліку та документації. Якщо ви не можете зробити цього власними силами, тоді зверніться до зовнішніх фахівців.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» допоможе вам у зборі, обробці та сортуванні первинних документів, проаналізує документацію та звітність, на підставі якої здійснюється відновлення, проведе повну інвентаризацію запасів, розрахунків і коштів, відновить необхідні регістри обліку, складе вихідний баланс, відновить базу даних, обговорить необхідність і доцільність складання та здачі уточнюючої звітності, складе та надасть уточнюючі податкові декларації і розрахунки до податкової служби.

Довірте відновлення бухобліку професіоналам! Телефонуйте нам вже зараз!

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги