Бухгалтерське обслуговування

Вартість послуги: за домовленістю

 

Укладаючи договір на бухгалтерське обслуговування з нашою компанією (Київ), Ви отримаєте можливість передати всі облікові функції фахівцям нашої аудиторської фірми. Бухгалтерське обслуговування дозволить Вам значно зменшити свої витрати на бухгалтерію. Таким чином Ви зможете зосередитися на веденні бізнесу.

Бухгалтерське обслуговування в м.Київ, надається фахівцями нашої компанії, передбачає аналіз структури, напрями і специфіки діяльності Вашого підприємства. Здійснюючи бухгалтерське обслуговування, ми вивчимо Ваш документообіг, обсяг реалізації, розробимо Вашу облікову політику відповідно до законодавства.

Під час роботи над первинною документацією ми робимо перевірку наявності та правильності оформлення і відповідності первинних облікових і податкових документів вимогам чинного законодавства.

Бухгалтерське обслуговування (Київ), що надається нашою компанією, включає правильне складання і своєчасну здачу бухгалтерської та податкової звітності, проведення звірки розрахунків з податковими органами.

Пакет послуг на бухгалтерське обслуговування в м. Київ включає підготовку документації на отримання кредитів, дозволів, складання внутрішньокорпоративної фінансової звітності, відновлення бухгалтерського та податкового обліку, аутсорсинг бухгалтерських процесів, підготовку та надання фінансової та податкової звітності зовнішнім користувачам, що передбачає надання звітів до податкових органів, загальнообов'язкові фонди, органи статистики і т.д.

Консультування є важливою частиною бухгалтерського обслуговування. Наші фахівці дадуть відповідь на Ваші питання щодо правильності оформлення первинних документів, а також на інші питання, пов'язані з бухгалтерським обліком, оподаткуванням та поточним діловодством Вашого підприємства.

Бухгалтерське обслуговування в аудиторській фірмі "Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг" (Київ) - це гарантія Вашого спокою і безпеки.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, звертайтеся за тел.:

тел. / факс. (044) 246-28-53;
тел. (044) 362-02-16;
моб.тел.: (050) 445-25-42.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги