Податковий аудит

Вартість послуги: за домовленістю

 

Пропонуємо Вам послугу податковий аудит в м. Київ, в процесі проведення якого наші фахівці перевірять правильність формування податкової бази по всіх податках і зборах, правильність складання податкових декларацій, своєчасність перерахування податків і зборів, розглядаються інші серйозні аспекти оподаткування.

Податковий аудит (Київ) в основному здійснюють перед проведенням податкових перевірок, а також з метою оптимізації оподаткування та постановки системи податкового обліку.

Аудит оподаткування - це незалежна перевірка всіх систем бухгалтерського і податкового обліку підприємства на предмет відповідності систем бухгалтерського і податкового обліку вимогам чинного законодавства. Це передбачає перевірку правильності ведення податкових регістрів, податкового обліку, обчислення та сплати податків і зборів за певний період часу;
Наші співробітники допоможуть Вам у відповідності до чинного законодавства зменшити базу оподаткування.

Метою податкового аудиту (Київ) є виявлення помилок систем бухгалтерського і податкового обліку та розробка заходів по їх усуненню.

Наші фахівці оцінять податкові ризики Вашого підприємства і намагатимуться звести їх до мінімуму. Ми надаємо замовникам податкового аудиту професійні рекомендації по виправленню встановлених помилок в податковому обліку і звітності.

Податковий аудит (Київ) сьогодні служить своєрідною генеральною репетицією податкової перевірки, під час якої можна привести в порядок звітність, щоб не мати проблем в майбутньому. Крім того, аудиторська фірма за допомогою перевірки знижує ризики порушення законодавства про податки і збори і вірогідність виникнення непорозумінь і конфліктів з фіскальними органами. Аудиторська перевірка є прекрасною можливістю підвищити кваліфікацію своїх співробітників за рахунок внутрішнього аудиту. Своєчасно проведений податковий аудит дозволяє уникнути втрат при податкових перевірках, тим самим окупаючи витрати на проведення аудиту, зберігаючи репутацію компанії, як надійного партнера в бізнесі.
Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, звертайтеся за тел.:

тел. / факс. (044) 246-28-53;
тел. (044) 362-02-16;
моб.тел.: (050) 445-25-42.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги