Бухгалтерські послуги підготовки та складання звітності

Вартість послуги: за домовленістю

 

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» надає послуги з підготовки і здачі звітності, організації здачі звітності за допомогою електронно-цифрового підпису. У нас конкурентні ціни, якісні послуги.

Підприємство надає бухгалтерські послуги з підготовки і здачі звітності для ТОВ, ТОВ, ПП, ПП, ЗАТ, ВАТ, ФОП, СПД, фізичних осіб, громадян.

Наша компанія заснована в 2006 р. Включено до реєстру суб'єктів аудиторської діяльності. Для вибору бухгалтерських послуг замовник завжди хоче бути впевнений у тому, що він довіряє свій бізнес і інформацію про нього, компанії з гарною репутацією, в якій працюють грамотні та компетентні фахівці. Основа успіху нашої компанії це наш колектив. Злагоджена команда сертифікованих фахівців, які мають великий досвід роботи - це наша основна конкурентна перевага. Наші ціни дозволяють нам бути конкурентними на ринку, а обсяг послуг - залишає у виграші нашого замовника. У нас налагоджений документообіг і система контролю якості послуг.

Послуги з підготовки та здачі звітності включають в себе:

- Ознайомлення з діяльністю замовника
- Аналіз поставлених завдань і узгодження термінів і порядку вирішення
- Консультування замовника
- Підготовка звітності для підприємства чи підприємця на будь-якій системі оподаткування
- Здача звітності до податкової інспекції, фонди соціального страхування, статистику.

Ми формуємо і здаємо звітність не тільки для юридичних та фізичних осіб, а й для громадян (при здачі річної декларації про доходи).

Ми готуємо і здаємо звітність, в тому числі нульову, за будь-який період часу. За бажанням замовника надаємо послугу відновлення обліку зі здачею відповідної звітності.

Зателефонуйте, Ви зможете самі переконатися в якості послуг!

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги