Новини компанії

Бухгалтерське обслуговування аутсорсинг: Ви нас не бачите, але ми працюємо!

20 вересня 2018 в 14:36
 
Бухгалтерське обслуговування аутсорсинг: Ви нас не бачите, але ми працюємо!

Наша компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» пропонує нову послугу – бухгалтерське обслуговування аутсорсинг на відстані. Ви нас не бачите, але ми працюємо! Аутсорсинг бухгалтерського обслуговування - це передача ведення…

 
 

Новини лютого

17 лютого 2016 в 16:10
 
Новини лютого

Юрособа на єдиному податку III групи може надавати поворотну фіндопомогу іншій юридичній особі чи підприємцю. ДФСУ у листі від 05.02.2016 р. №2503/6/99-95-42-03-15 повідомила, що юридична особа – платник єдиного податку…

 
 

Як відбувається реєстрація ТОВ з допомогою нашої компанії?

10 лютого 2016 в 17:40
 
Як відбувається реєстрація ТОВ з допомогою нашої компанії?

Яка інформація знадобиться для реєстрації підприємства? Як правильно вибрати назву Товариства з обмеженою відповідальністю? Як проходить реєстрація ТОВ в Києві? Скільки часу займає реєстрація ТОВ в Києві? Які можливі нюанси…

 
 

Нові бюджетні рахунки з 8 лютого 2016

04 лютого 2016 в 18:26
 
Нові бюджетні рахунки з 8 лютого 2016

Відкрито рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2016 рік. Згідно наказів Державної казначейської служби України: від 14.01.2016 р. № 13 «Про затвердження змін до Довідника відповідності символу…

 
 

Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2016 рік

26 січня 2016 в 10:19
 
Календар платника єдиного податку та ЄСВ на 2016 рік

Термін cплати єдиного податку в 2016 році Ставки єдиного податку не змінюються на протязі року до грудня 2016 року, і залежать від розмірів мінімальної зарплати (МЗП), це стосується єдинників першої та другої групи. для…

 
 

Про компанію

Бухгалтерське обслуговування, бухгалтерське супроводження, бухгалтерські послуги... Якщо Ви шукаєте компанію, яка надає ці види послуг, пропонуємо Вашій увазі надійного партнера.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - це незалежна українська аудиторська компанія. Наша діяльність полягає у наданні таких послуг:

- Аутсорсинг
- Бухгалтерське обслуговування
- Бухгалтерське супроводження
- Податковий і кадровий аудит
- Юридичне супроводження

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» заснована в 2006 році. Вона включена до реєстру суб'єктів аудиторської діяльності (Свідоцтво про внесення до Реєстру суб'єктів аудиторської діяльності № 4205).

Діяльність нашої компанії розрахована на підприємців, юридичних і приватних осіб, які хочуть відкрити або закрити власний бізнес.

У нас працює кваліфікований персонал команда професіоналів, які мають як бухгалтерську, так і юридичну освіту. А також великий досвід у наданні таких послуг як бухгалтерське супроводження, бухгалтерське обслуговування, бухгалтерські послуги та інші.

Ділова репутація компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг»

Компанія здійснює аудиторську діяльність відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (МСФЗ), на підставі свідоцтва про внесення до Реєстру суб'єктів аудиторської діяльності № 4205.

Щодо аудиторів компанії відсутні факти зупинення дії сертифіката аудитора через неналежне виконання професійних обов'язків та порушення вимог Кодексу професійної етики.

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» не має заборгованості перед бюджетом та позабюджетними фондами, перед контрагентами та співробітниками компанії.

Наша компанія не перебуває в стадії реорганізації, ліквідації або банкрутства, господарська діяльність не була зупинена, на майно не було накладено арешт.

За період діяльності, фірма «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» не брала участі в судових та арбітражних процесах, на яких компанія виступала б як «відповідач», а підставою позову було порушення зобов'язань або фінансові проблеми.

Бухгалтерські послуги - оптимізація податкового навантаження

для Вашого бізнесу

Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» надасть Вам різні бухгалтерські послуги: бухгалтерське супроводження, бухгалтерське обслуговування, ведення податкового обліку, складання, здача й захист звітності, відновлення бухгалтерського та податкового обліку.
Вирішивши скористатися послугами нашої компанії, такими як бухгалтерський супровід, бухгалтерське обслуговування, Ви можете вибрати для себе один з варіантів співпраці.

Перший варіант полягає в повному веденні бухгалтерського та податкового обліку Вашого підприємства (ПП, ТОВ, ВАТ, ЗАТ).
Другий варіант - податкове супроводження, яке включає консультації з різних бухгалтерських питань, коригування бухгалтерського обліку, виконання функцій головного бухгалтера, і інше.
Третій варіант - це разові бухгалтерські послуги такі як відновлення бухгалтерського та податкового обліку, постановка бухгалтерського та податкового обліку.

Для тих, хто вирішить скористатися нашими послугами (бухгалтерський супровід та обслуговування, бухгалтерські послуги) на постійній основі, ми запропонуємо «Економ Пакет» і «Економ Пакет Плюс», які, безперечно, приваблять Вас своєю низькою вартістю.

Бухгалтерське супроводження підприємців

Ми пропонуємо нашим клієнтам бухгалтерське супроводження підприємців. Бухгалтерське супроводження зовнішньої організацією багатьох лякає. Але ті підприємці, які скористалися цією послугою, усвідомили її безсумнівні переваги. Бухгалтерське супроводження дозволяє підприємцям забути про проблеми зі звітами, складанням договорів та веденням обліку.
Послуга бухгалтерське супроводження підприємців гарантує Вашому бізнесу ефективність та успішність. Вам не потрібно тримати свій штат бухгалтерів, тому що Ви зможете довірити нам ведення бухгалтерського обліку. Бухгалтерське супроводження підприємців є актуальним на будь-якому етапі існування і розвитку організації.

Ми звертаємо увагу на специфіку діяльності кожної окремої компанії, довірила нам ведення бухгалтерського обліку, і здійснюємо бухгалтерське супроводження, дотримуючись правил конфіденційності і ділової етики.

Бухгалтерське обслуговування

Щомісячне бухгалтерське обслуговування наша компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» надає на абонентській основі або разово. Бухгалтерське обслуговування включає перевірку відображення переданих нам документів у бухгалтерському обліку. Також бухгалтерське обслуговування передбачає узгодження результатів оподаткування за звітний період з уповноваженою особою замовника, здачу звітності.

Бухгалтерське обслуговування аудиторською компанією є сучасною, ефективною, зручною і безпечною формою організації бухгалтерії на Вашому підприємстві.
Компанія «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» готова сьогодні реалізувати Ваші плани на практиці. Ми цінуємо Ваш час і робимо ставку на якість і професіоналізм наших співробітників.

Бухгалтерське обслуговування, супроводження та інші бухгалтерські послуги від компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» - ми здатні чітко визначити бажаний результат і гарантувати його досягнення. 
 

Статті компанії

Помилки підприємців 2016

24 лютого 2016 в 17:28
 
Помилки підприємців 2016

Пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними, типовими помилками, що зустрічаються в діяльності підприємців, особливо на первинному етапі ведення бізнесу: 1. Види діяльності КВЕД) в установчих документах підприємця. 2…

 
 

Все, що потрібно знати про книгу доходів підприємців на єдиному податку

23 лютого 2016 в 13:02
 
Все, що потрібно знати про книгу доходів підприємців на єдиному податку

Хто повинен вести книгу обліку доходів? платники єдиного податку I групи; платники єдиного II групи; платники єдиного податку III групи (фізичні особи - підприємці), які НЕ є платниками податку на додану вартість; платники…

 
 

Найзрозуміліша стаття про те, як самостійно зареєструвати підприємця

15 вересня 2015 в 16:47
 
Найзрозуміліша стаття про те, як самостійно зареєструвати підприємця

За допомогою даної статті Ви зможете самостійно зареєструвати свого підприємця, не вдаючись до послуг юридичних компаній. Мета статті донести в прозорому і зрозумілому формулюванні що «Кожен зможе самостійно зареєструвати…

 
 

Популярний спосіб закриття підприємця

03 вересня 2015 в 13:02
 
Популярний спосіб закриття підприємця

Стаття призначена для тих підприємців, які вирішили "зав'язати" з підприємницькою діяльністю і закрити своє СПД (ФОП-фізична особа-підприємець). Як знятися з обліку в реєстраційної та податковій службі? Які документи потр…

 
 

Особливості оптимізації ІТ бізнесу

05 серпня 2015 в 16:29
 
Особливості оптимізації ІТ бізнесу

- Як оптимізувати витрати при веденні бізнесу?- Як заощадити на зарплаті?- Як прийняти на роботу програміста?- Чи брати в штат програміста?- Які податки необхідно сплачувати з найманого працівника?- Яка податкове навантаження…

 
 

Контакти

Бухгалтерське супроводження, бухгалтерські полуги - Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг
(основний офіс)

03151, Україна, Київська, Київ, вул. Волинська, будинок 48/50, офіс 407

Сайти

ІТ аутсорсинг, супровід офісів, аудит ваших інформаційних систем

ІТ аутсорсинг, супровід офісів, аудит ваших інформаційних систем

 
 
Аудиторські, бухгалтерські і юридичні послуги

Аудиторські, бухгалтерські і юридичні послуги

 
 

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги